Kursy semestralne

Akademia kodowania posiada własną, mobilną, multimedialną pracownię komputerową z szerokopasmowym Internetem LTE. Zajęcia Akademii Kodowania odbywają się w naszej sali szkoleniowej w Przemyślu, przy ulicy Katedralnej 5, w budynku Urzędu Pracy. W przypadku zebrania grupy z jednej szkoły, zajęcia mogą odbywać się w dowolnej szkole. Nasz Trener wraz z pracownią, w ustalonym terminie dojedzie do szkoły Państwa dziecka. Rodzice nie muszą dowozić dzieci na zajęcia z kodowania.

  • kids: uczniowie klas 1-3
  • junior: uczniowie klas 4-6
  • junak: uczniowie klas 7-8
  • kadet: uczniowie szkół średnich

Gwarantujemy grupy maksymalnie 12-cio osobowe. Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji własnego laptopa.
Program realizowany w Akademii Kodowania ma na celu zainteresowanie uczniów naukami ścisłymi, dostosowany jest do wiedzy i umiejętności uczniów. Nie jest wyłącznie nauką języków programowania.
Nasz program podzielony jest na bloki, realizowane podczas cotygodniowych, cyklicznych, 2 godzinnych zajęć. Zajęcia są prowadzone w ten sposób, aby efekty pracy były widoczne od razu żeby uniknąć zniecierpliwienia ucznia i stale podtrzymywać jego zaangażowanie. Na ostatnich zajęciach zorganizowany zostanie festiwal projektów, na którym uczniowie będą chwalić się swoimi projektami.

Copyright © 2024 Akademia Kodowania.